Xon Cup 2020 Raket 120 -kilpasarjaan ovat ilmoittautuneet tai varanneet numeron seuraavat kuljettajat/joukkueet. Haalealla värillä merkatut ovat varauksia edellisen vuoden perusteella ja kirkkaat vahvistettuja ilmoittautumisia.

Nr Joukkue Runko Seura Kilpailut
1
RTL Robin Haaparinne Fullerton TF2 RTL
Robin Haaparinne
3
Jaska Turtiainen OTK Xon sc
Jaska
4
J Tech Racing 2 Art GP Lavinto Karting
jaakko Einiö, Johan Vilo, ehkä joku muukin :-)
5
Mar6 -1 Motorsport TonyKart Keimola Fk
Markus Kujala
6
Forza rosso Rosso corsa Hyua
Rampe ja riku
7
30+racing Exprit Espoo
Jarno Ekonoja Ville Kolehmainen
8
houseteam ZANARDI hyua
räsänen jouni
9
PitBull Cruising II Kosmic SuSeKa
Aki Joentakanen
10
Raket Race Team Two Energy Lahden Fk
Sebu
11
Team Rautavaara Tonykart SWK Fin ry
Roni Rautala
18
KeTe Racing CRG HanUa
Kim Ehrstedt, Tomas Ekstam
19
GP kartpool GP racing Radalle ua
Elis Fokin / Johan Fredriksson
21
Grand Racing / Joonas Juva OTK Vihdin Urheiluautoilijat
Joonas Juva
22
T T Racing MacMinarelli HanUA
Toni Tilaeus
24
Bulldog racing team Tony kart NuUA
Ville hyttinen
27
Tähdenniemi Racing Team Dino PirKa
Janne Tähdenniemi
33
Sunset Racing Team Kosminen Xon SC
Ainakin mä
37
Ville Gummerus Crg Pirka
Ville Gummerus
38
Team Sonic Sodi Xonsc
Andersson / Himmelroos
40
40+ Racing CRG Vihdin UA
Seppo Pekkala, Joonas Korhonen
44
Simple Solution Motorsport #1 Sergei Xon SC
Jari&Kari
55
Satisfyer Exprit PeMk
Jarno Ekonoja , Jarkko Heikkinen ja Ville Kolehmainen
60
Sara Racing CRG Keimola FK
Sara Heiskanen
64
JTR CRG Mikkelin urheiluautoilijat
Jussi Tammelin
68
Raket Race Team Ladies Brm XonSC
Jenna & Ilona
72
K&T Motorsport CRG FinnAK
Käki & Tielinen & ?
74
FMR-TEAM Jr CRG POSUA
Jami Heiman & Jame Walden
74
Phantom Blot Racing Flandria MONAKO FK
Topias Kaapu
75
Kepulisarja Tony Kart Keimola FK
Axel, Henrik, Jukka, Risto
76
PetosOy Exprit MikUa
Juha Nyberg Niilo Myllyrinne
77
The Jäppiset Ninar LAHDFK
Pari jäppistä
79
Kulovuori Pekka Rosso Korsa Lahden FK
86
Tomi Rajala Maranello Pirka
Tomi rajala
88
Triple-J Racing Art GP Xon
Joni Meronen
93
SuperTau Racing Factory Team KR Xon SC
Jani Malin
95
JiiTee Racing Birel Art SWK
Mika Tourunen ,Matias Löytynoja, Jari Tourunen
97
PitBull Cruising Otk KokUA
V-P Yrttiaho
112
JTechRacing Art Gp LavintoKarting
Jaakko Einiö, Johan Vilo
197
Willhard Racing Tonykart HyUA
Ville Vienonen
313
Simple Solution Mtorsport #2 CRG W E Motorsport
Marko Paloniemi
772
Sakia Racing Team Tony ja Cergei Keimola-Fk
Jussi Penttilä
876
Bedbull Racing NinaR XON
Tommi Lehto, Mika "Pig Mike" Volotinen


Mikä Xon Cup?